۵ ایده برای تزیین میز شب یلدا با انار


۵ ایده برای تزیین میز شب یلدا با انار

تاریخ انتشار: 1398/12/24 17:32 | بازدید: 190

از بین ایده‌های خلاق تزیین میزشب یلدا با انار، جالب‌ترین‌هایشان را برایتان انتخاب کرده‌ایم، تا شب یلدایی فراموش‌نشدنی را برای خود رقم بزنید.

 

  • ایده اول: ترکیب‌کردن انار با شمع

یکی از شیک‌ترین ایده‌های تزیینی شب یلدا ترکیب کردن انار با شمع است. اگر می‌خواهید چیدمانتان جدید باشد، به ترکیب کردن انارهای خوش‌رنگ با شمع‌های قطور برای روی زمین، هره پنجره و یا پله‌ها فکر کنید. اگر خلاق‌تر هستید، با استفاده از انار، شمعدان بسازید.

 

  • ایده دوم: چیدمان انار با گل و برگ‌های تزیینی پاییزی

این ایده مناسب قرار دادن در مرکز میز غذا یا میز پذیرایی است. برگ‌های پاییزی شسته شده و انارهای رنگی را می‌توانید با اسپری طلایی رنگ کنید و یا به سادگی در اسفنجی قرار دهید و با مفتول‌های سیمی محکم کنید.

 

  • ایده سوم: قرار دادن انار در ظرف‌های شیشه‌ای تزیینی

این ایده را می‌توان با انار درسته، نصفه و یا دان شده اجرا کرد. ظرفهای شیشه‌ای شفاف و ساده باریک و بلند برای انار درسته یا نصفه، و ظرفهای شیشه‌ای ساده پهن و کوتاه برای تزیین و سرو انار دان‌شده مناسب هستند.

 

  • ایده چهارم: چیدمان انار با میوه‌های مختلف پاییزی

با توجه به هارمونی رنگی میوه‌های پاییزی که اغلب قرمز، نارنجی و قهوه‌ای هستند، می‌توانید چیدمان زیبایی از خرمالو، انار، ازگیل، نارنگی ، پرتقال و انواع بِری‌ها آماده‌کنید.موضوعات

فروشگاه اینترنتی کالا پوشاک


کالا پوشاک
تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.